Triduum Paschalne

Jak co roku podczas Triduum Paschalnego w naszych kościołach podjęliśmy ważne zadanie tworzenia  Kaplic Ciemnicy i Grobu Pańskiego. Staraliśmy się, by te miejsca modlitwy przez okres Triduum Paschalnego były jak najlepiej przygotowane. W Wielki Piątek przeszliśmy ulicami naszych wiosek by wspólnie przeżywać i rozważać Drogę Krzyżową. Pragnę jeszcze raz serdecznie podziękować Wszystkim za zaangażowanie, przygotowanie Uroczystości tych niezwykłych dni, uczestnictwo i wszelką życzliwość. Dziękuję Panu Organiście Franciszkowi, Liturgicznej Służbie Ołtarza Dziećmarowa, Babic, Bernacic, Rodzinom przygotowującym Świątynie, pocztom sztandarowym, Ochotniczej Straży Pożarnej Dziećmarowa i Babic. Serdeczna Bóg zapłać!!!
Zapraszam zatem do galerii zdjęć. Oceńcie sami.
Wejdź do galerii zdjęć - kliknij.