Festyn, festyn...

Jak i w zeszłym roku frekwencja dopisała. Był oczywiście upał stąd wielu jeszcze miało nadejść. Ale jak sami widzimy pogoda szczególnie w tych dniach zmienną jest. I tak było tym, razem. Nie ominęła nas chmura. Po pierwsze chmura emocji, a było ich co niemiara w trakcie zabawy dwa ognie, dzieci kontra rodzice. Ale się działo w niektórych aż zawrzał lew. Co za walka, co za styl, aż miło popatrzeć. Po chwili na horyzoncie pojawiły się bryczki konne i konie. Kilka chwil jazdy i wtedy „kap, kap padał deszcz…”, żartowałem lało jak z cebra, a i wtedy też wiele się działo. Nie wiedziałem, a raczej nie przypuszczałem, że kaplica nasza może pomieścić aż tylu ludzi. Tłoczno, gwarno i wesoło. A potem wyjazd starą bryką strażacką i… ale co tu pisać, już zapraszam do galerii sami zobaczycie - wejdź. Poprawiny odbyły się w poniedziałek, pogoda dopisała i Ci bohaterowie tych wydarzeń dzieci także byli obecni. Za rok mam nadzieję znów się spotkamy na wspólnej świetnej zabawie. W tym miejscu chciałby serdecznie podziękować Wszystkim zaangażowanym w to niezwykłe dzieło. Dziękuję bardzo serdecznie sponsorom, szczególnie firmie: ALSAL pana Wojciecha Hudyki z Krakowa, Mieszko z Raciborza, p. Janowi Kubat za atrakcje konne oraz Wszystkim indywidualnym darczyńcom. Dziękuję Wszystkim wolontariuszom i Wszystkim Ludziom Dobrych Serc, dziękuję OSP Dziećmarów. Mam nadzieję, że nie zabraknie Was za rok. WSZYSTKIM ZA WSZELKIE DOBRO Z CAŁEGO SERCA SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ W IMIENIU ORGANIZATORÓW: SOŁTYSA DZIEĆMAROWA, RADY SOŁECKIEJ I PARAFIALNEJ A TAKŻE W MOIM.