Pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza na Górę Świętej Anny – 2012

Wszystkich Ministrantów i Ministrantki zapraszamy do udziału w tegorocznej Diecezjalnej Pielgrzymce Liturgicznej Służby Ołtarza na Górę Świętej Anny, która odbędzie się w dniach 7-9 września br. pod hasłem: „Służba Kościołowi – służbą Chrystusowi”.
Miejscem pobytu ministrantów będzie tradycyjnie Dom Pielgrzyma. Koszt pobytu wynosi 50 zł (45 zł – noclegi i wyżywienie w Domu Pielgrzyma, a 5 zł – sprawy organizacyjne).
Od 1 sierpnia można zgłaszać grupy ministrantów na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. podając parafię, liczbę uczestników (oddzielnie ministrantów i ministrantek) oraz osobę odpowiedzialną za grupę. O zakwaterowaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Przyjazd w piątkowe popołudnie o odpowiedniej porze, by o godz. 1800 wszyscy mogli się spotkać na kolacji.
Niech pielgrzymka będzie świętem wszystkich ministrantów, których połączą: wspólna modlitwa, formacja, rywalizacja sportowa i zabawa.

Program pielgrzymki jest następujący: