Szopki 2013

Czas biegnie, a i my nie stoimy w miejscu. Choć wydaje się, że to było dopiero co. A tu znów stajemy w zadumie na Bożym Narodzeniem. I jak w czasie poprzednim towarzyszą nam szopki. Jak co roku podjęliśmy kolejny trud aby w naszych parafiach to wydarzenie było mocno zaakcentowane i stanęliśmy na wysokości zadania. Zapraszam do galerii szopek Bożonarodzeniowych!!! Pragnę też wyrazić moją ogromną wdzięczność wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tych niezwykłych dzieł. Zresztą oceńcie sami.
Zdjęcia - zobacz.