To były niezwykłe chwile!!! Dziękuję!!!

To były naprawdę niezwykłe chwile!!! Dziękowaliśmy Bogu za dar tak niezwykłego Kapłana, który służył w Naszej wspólnocie, Naszym przodkom. I choć ten czas posługi był krótki to jednak pozostawił trwały ślad w Naszej wspólnocie. Wystarczy sięgnąć do ksiąg metrykalnych by zobaczyć Jego podpis Czempiel kpl. Prawie rok przygotowywaliśmy się do tej niezwykłej chwili: rozważanie o Jego życiu, litania, rozprowadzane ulotki o Jego działalności, Nowenna itp. Ważne jest to, że Parafianie zaangażowali się w to dzieło i mam nadzieję, że dali się porwać niezwykłemu Patronowi Naszych Wspólnot. Dziękujemy Ci Błogosławiony Czempielu i prosimy wstawiaj się za nami. Twojemu wstawiennictwu polecamy Nasze Wspólnoty. Otaczaj opieką rodziny, małżonków, dzieci i młodzież, nie pozostawiaj bez opieki chorych i cierpiących, bądź pociechą w chwilach strapienia. Bł. Józefie Czempielu módl się za nami. Pragnę gorąco i serdecznie podziękować Wszystkim za obecność, za dar modlitwy. Dziękuję serdecznie Rodzinie bł. Za przybycie i uświetnienie swoją osobą naszą Uroczystość. Państwo Józefie i Józefowi Wilk za odsłonięcie pomnika i za kilka ciepłych słów tak ważnych dla pokrzepienia i umocnienia. Dziękuję Ks. Oficjałowi Piotrowi Kuc za poświęcenie tablicy i za te ważne słowa przypominające nam o wysokiej poprzeczce postawionej przez bł. dla naszej wspólnoty, która z jednej strony ma pociągać ku górze a z drugiej ma pomagać budować nas na lepsze. Dziękuję współbraciom w Chrystusowym Kapłaństwie za wspólną celebrę Najświętszej Ofiary: Ks. Proboszczowi Suchej Psiny Mariuszowi Kleman, Ojcom Karmelitom Mateuszowi i Zbigniewowi. Dziękuję Siostrom Zakonnym z Kietrza ze Zgromadzenia Sióstr Franciszkanek Misjonarek Maryji. Dziękuję za obecność lokalnym władzom: Pani Burmistrz Elżbiecie Kielskiej. Dziękuję LSO Dziećmarów, pocztom sztandarowym, panu Franciszkowi naszemu organiście. Dziękuję przedstawicielom Wspólnoty Bernacickiej za obecność i modlitwę. Dziękuję Wszystkim Wam Siostry i Bracia za wspólnotę wiary, za ducha gorącej modlitwy. Dziękując wyrażam też nadzieję, że na tym nie koniec bo idąc ku górze musimy wymagać i chcieć od siebie więcej. I jeszcze raz na koniec BŁOGOSŁAWIONY JÓZEFIE CZEMPIELU MÓDL SIĘ ZA NAMI!!!