Konkurs rostrzygnięty

Z początkiem Roku Czempielowskiego został ogłoszony konkurs pt. Bł. Ks. Czempiel w litanii. Udział brały dzieci z Dziećmarowa. Technika wykonania rysunku, obrazu dowolna. Udział w konkursie wzięło 18 dzieci za co serdecznie dziękuję. Styl prac był przeróżny - ołówek, kredki woskowe, portrety na płótnie itp. Szczerze powiedziawszy komisja miała twardy orzech do zgryzienia. Skład komisji p. Dorota Fitzoń i p. Ewa Pietrucha. Po dość długim czasie rozmów (około godziny) w których brałem też udział jako głos doradczy, komisja podjęła jednoznaczną decyzję, że w związku z tak wielkim zaangażowaniem dzieci w te dzieła i ze względu na różnorodność stylów wszystkie prace otrzymały PIERWSZE zasłużone miejsca. Nie był to przejaw tchórzostwa komisji, lecz wnikliwa analiza tych dzieł które napłynęły, a z których każde zasługuje na miano najlepszej. Dziękuję komisji za trud, dziękuję także Radzie Parafialnej za ufundowanie przepięknych nagród anielskich. Dziękuję Państwu Wilk za wręczenie nagród, a nade wszystko dziękuję jeszcze raz naszym niezwykłym artystą. Zapraszam do galerii zdjęć.