Otwarcie sali i festyn rodzinny

„Kiedy rozmawialiśmy pierwszy raz o remoncie tej sali ile wtedy wierzyło że tak się stanie. Może jedna osoba” mówiła p. Burmistrz Elżbieta Kielska w dniu otwarcia. „Marzenia się spełniają” słowa p. Sołtysa Józefa Śrutwy. I tak też się stało, wreszcie mamy sale na miarę naszych potrzeb. Owacje, wzruszenie, radość tak można w kilku słowach opowiedzieć o tej niezwykłej chwili. Przecięcie wstęgi dokonali Pani Burmistrz i Pana Sołtys. Frekwencja mieszkańców naszej wioski dopisała. Tu trzeba jasno powiedzieć o determinacji Sołtysa, zabieganiu wokół sprawy i dobrej współpracy z p. Burmistrz. I efekt gotowy – do zobaczenia w galerii. Ta uroczystość łączyła w sobie jeszcze jedną ważną okazję. Jaką? Święto Rodziny – Festyn. Na szczęście tego roku pogoda dopisała. A i Rodzina jak zwykle pokazała się w swojej sile. Zabawa trwała no prawie do białego rana. Nie zabrakło atrakcji, wielu szczególnie osób starszych skorzystało  z usług siostry Rafaeli – ciśnienie, pomiar glukozy. Tańce, zabawa, dobra atmosfera. Jak widzać zawsze mamy sobie to wielkie pragnienie by być razem, blisko, ramię w ramię – dobrze, że w tym tak ogromna siła.
W tym miejscu chciałby serdecznie podziękować Wszystkim zaangażowanym w to niezwykłe dzieło. Dziękuję bardzo serdecznie wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tych niezwykłych chwil: wolontariuszom, sponsorom kołacza,  p. Janowi Kubat za atrakcje konne, dzielnemu p. Rajmundowi za grillowanie – nie brakowało upału i tego z góry i tego z grilla. Serdecznie dziękujemy przybyłym Gościom: Burmistrz Gminy Baborów: p. Kielska Elżbieta; Radna: p. Sapa Irena; Radna: p. Kowalczykowska Jadwiga, Prezes ZUK Baborów: p. Krupa Tomasz; Dyrektor GOK: p. Piecha Lidia. Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim wolontariuszom i Wszystkim Ludziom Dobrych Serc, dziękuję OSP Dziećmarów.

WSZYSTKIM ZA WSZELKIE DOBRO Z CAŁEGO SERCA SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ W IMIENIU ORGANIZATORÓW: SOŁTYSA DZIEĆMAROWA, RADY SOŁECKIEJ I PARAFIALNEJ A TAKŻE W MOIM.

Zobacz zdjęcia.