Ciebie Boże wielbimy-Dożynki 2013

NADZIEJA!!! To słowo i życzenie przewijało się wielokrotnie w uroczystości dziękowania Dobremu Bogu za tegoroczny plon. Tak ROLNIK MUSI BYĆ CZŁOWIEKIEM NADZIEI, tej nadziei która zawieść nie może, tej nadziei, która daje możliwość szerszego i głębszego spojrzenia na to co w Nas i wokół Nas. Bóg daje plon, człowiek musi zatroszczyć się o swoją codzienność, a ludzie steru władzy mają zadbać o uczciwy, rzetelny i sprawiedliwy podział dóbr. Bez tej drogi uczciwości, w walce o „moje, dla mnie - bo to jest najważniejsze” wszyscy tracimy. Obyśmy zawsze o tym pamiętali – JEDYNĄ DROGĄ NADZIEI JEST SPRAWIDLIWY PODZIAŁ, KTÓRY STANIE SIĘ DROGĄ SZACUNKU KAŻDEGO CZŁOWIEKA.
I znów zabrzmiał ten niezwykły Hymn Bożego uwielbienia „Te Deum” – Ciebie Boże wielbimy, Ciebie Stwórcę Wszechmocnego...
Jak co roku pragnę serdecznie podziękować Wszystkim zaangażowanym w to nasze uroczyste dziękowanie i życzyć Wam wielu Bożych chwil, byśmy jak zwykle za rok wspólnie się znów spotkali w Naszych Eucharystycznych Wieczernikach i później przy biesiadnym stole. Serdecznie też pragnę podziękować za obecność i wspólnotę w Dziećmarowie Pani Burmistrz Elżbiecie Kielskiej, serdeczne Bóg zapłać chórowi emerytów i rencistów z Baborowa „Margaretki” pod batutą p. Ireny Franków za uświetnienie swoim występem Dożynek w Babicach. Jeszcze raz pragnę wyrazić moje podziękowanie Wszystkim za wszelką okazaną życzliwość i dobro, za zaangażowanie w przygotowanie tych niezwykłych uroczystości serdeczne Bóg zapłać!!!! Do zobaczenia za rok.

Zobacz zdjęcia w galerii.