IV miejsce korony na dożynkach gminno-powiatowych

altPo Dożynkach Parafialnych nadszedł czas prezentacji pracy naszych Wiosek na Dożynkach Gminno-Powiatowych. Tegorocznym miejscem spotkania była wioska Księżo Pole. Wiele miejscowości zaprezentowało swoje dzieła, oczywiście chodzi głównie o korony. Z naszych wiosek koronę zaprezentował jedynie Dziećmarów. Dziećmarowska korona spośród wielu, została wyróżniona i  zajęła IV miejsce. Dzięki temu otrzymała nagrodę, co powinno niewątpliwie cieszyć i napawać dumą. Ponadto trzeba też uczciwie przyznać, że prezentacja i mocno akentowana promocja naszej wioski wyróżniała się na tle innych, gdzie w szeregu korowodu pojawiły się bryczki konne prowadzone przez jeźdźca w pelerynie, za nim baby na wozie roześmiane czarno białe, prawie wielo kolorowe. Następnie na drugim powozie wieziono z dumą strojną koronę, którą na końcu pilnował jeździec w pelerynie. Wiwat Dożynki, Wiwat Korony!!!!!!! Radość co niemiara. Zresztą oceńcie sami w felietonie fotograficznym.

Zdjęcia zdjęcia z dożynek gminno-powiatowych.