Odpust parafialny 2013

odpust2013Święty Michale Archaniele Patronie nasz… To już piaty raz odśpiewaliśmy wspólnie ten hymn uwielbienia naszego Patrona. Bo ilekroć Go wspominamy mamy przeświadczenie, że wszystko to co złe przemija. W końcu to patron ochrony przed sidłami szatana. O tym nie wolno na zapomnieć, by nie ponieść klęski w walce ze złem. O Jego wielkości w powyższych słowach przypomniał nam w tym roku ks. Piotr Kuc w homilii Odpustowej. I wołał z mocą byśmy pamiętali, że zło jest złem, a dobro dobrem!!! NIE INACZEJ!!!! Nazywać sprawy po imieniu,  by nie łamać swojego i  ludzkich sumień. Serdecznie dziękuję ks. Piotrowi za obecność, wspólnotę ołtarza i mocne słowo. Pragnę też serdecznie podziękować Wszystkim Wam Drodzy Parafianie i Waszym Miłym Gościom za obecność, modlitwę. Dziękuję jak naszemu Drogiemu Panu Organiście Franciszkowi. Bóg zapłać Służbie Liturgicznej Ołtarza, Pocztom Sztandarowym. Po prostu Wszystkim za wszystko Wielkie Bóg zapłać. I jak zwykle zapraszam do galerii pełnej foto wspomnień.

Zobacz zdjęcia w galerii.