Parafialne Święto Rodziny 2014

parafialne-swieto-rodziny2014Ile to razy powtarzamy wszystko co dobre szybko przemija, ale tak jest i nic w tym dziwnego, bo co trwa za długo w końcu może się obyć. I tak było tym razem, kiedy już po raz czwarty spotkaliśmy się na Święcie Rodziny, by we wspólnej zabawie podziękować za nasze rodziny i za rodzinę rodzin jaką jest nasza Parafia. Ponadto był to czas by podziękować za te niezwykłe minione święta ku czci dzieci i rodziców oraz świętowac rozpoczęcie wakacji. Ten czas spędziliśmy razem w tym niezwykłym roku, który w naszej diecezji mija pod hasłem: Rodzina Miłością Wielka.
Naszczęśccie i w tym roku dopisała pogoda i nasza parafialna rodzina, która pokazała się w swojej sile na co jeszcze ją stać. Zabawa trwała długo i intensywnie, a dobrej atmosferze towarzyszyła rozmowa i muzyka płynąca z głośników małej wieży. Mielismy tez przez chwilę cudownych Gości z Sachalina, którzy mieli okazję zobaczyć jak potrafimy się dobrze bawić i spędzać czas razem w naszych wspólnotach. Dzieci pod czujnym okiem p. Wiesi Tarnowskiej rozgrywały zawody w których każdy był wygrany. Niestety przeciągana lina nie wytrzymała i wszyscy poobijali sobie siedzenia, naj bardziej poszkodowanym był mały Wiktor Niewola, który po interwencji cioci znósł dzielnie ból i wrócił do zabawy. W tym miejscu chciałby serdecznie podziękować Wszystkim zaangażowanym w to niezwykłe dzieło. Dziękuję bardzo serdecznie wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tych niezwykłych chwil: p. Sołtysowi i Radom parafialnej i Sołeckiej, wolontariuszom,  p. Janowi Kubat za coroczne atrakcje konne, dzielnemu p. Dariuszowi za dzielne trwanie przy grillu choć z góry lał się żar. Dziękuję Paniom za cudowne wypieki. Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim Ludziom Dobrych Serc. Serdeczne BÓG ZAPŁAĆ!!!

Zdjęcia ze Święta Rodziny.