Zaproszenie na Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę

pielgrzymka2014Zbliża się dzień rozpoczęcia 38. Pieszej Pielgrzymki Opolskiej, dlatego zachęcamy do pięknego i gorliwego jej przeżywania. Zachęcamy zarówno tych, którzy od lat znają smak pielgrzymiej drogi w upale czy w deszczu, jak i tych, którzy – kierowani duchową potrzebą lub ważną intencją – myślą o podjęciu w tym roku trudu pielgrzymowania po raz pierwszy.

Tegoroczna pielgrzymka wyrusza z Opola w poniedziałek 18 sierpnia 2014 r. Msza św. na Jasnę Górze 23 sierpnia br. w sobotę o godz. 11.00.

Wszystkich tych, którzy nie mogą wziąc udziału w Pielgrzymce zapraszamy do duchowego pielgrzymowania przez codzienną modlitwę rózańcową,  w miarę możliwości obecność na Mszy św. oraz ofiarowanie z trudem pielgrzymim swojej pracy i cierpienia.

Hasło tegorocznej pielgrzymki: "Radość Ewangelii w Rodzinie".