Wymiana rynien na kościele św. Michała Archanioła w Dziećmarowie

alt

Dnia 19 sierpnia 2014 rozpoczęliśmy trudny etap wymiany rynien na naszej świątyni. Tak, tak na początku nie było łatwo, wieża dość wysoko, a i warunki pogodowe różne. Niestety tego roku sierpień nie był łaskawy i częstował nas bardzo zmienną pogodą. Na szczęście fachowcy zahartowani w boju niczego nie musieli się obawiać. Takie wysokości dla nich to pestka. I tak było. Co pewien czas była potrzeba przerw, bo pogoda kapryśna, ale na szczęście po prawie 2 tygodniach dotarliśmy do końca. I tak dziś nasza świątynia w cieple promieni słonecznych może się pochwalić nowym  makijażem, który widoczny jest z daleka. Co za błysk. Pragnę podziękować z całego serca firmie Kubanek, za sprawną i doskonałą pracę. Dziękuję Panom: Rajmundowi, Kamilowi i Romanowi. Zgrana i świetna ekipa. Dziękuję. W wymianie orynnowania pomogła Gmina, która przeznaczyła na ten remont zastrzyk gotówki, za co pragnę z całego serca podziękować na ręce Pani Burmistrz oraz tym osobom, które służyły wiedzą, fachową radą i okazywały ogromną cierpliwość. Dziękuję Wam Drodzy Parafianie, że wciąż Wam zależy na pięknie nie tylko świątyni, ale i całej Nasze Wspólnoty, bo bez Waszego zaangażowania i niezwykłej ofiarności nie dałoby się tak wiele zrealizować. Jeszcze raz wszystkim dziękuję. Teraz przynajmnien woda już nie po ścianach, a bezpiecznie rynną odpływa. Polecam zerknąć na piekne widoki. To wszystko w galerii naszych zdjęć – zapraszam.

Zobacz zdjęcia w galerii zdjęć.