Wizytacja Kanoniczna

altKsiądz Biskup Paweł Stobrawa
Wszystko co dobre szybko się kończy. Niestety i dobiegł koniec spotkań w naszych wspólnotach z Księdzem Biskupem Pawłem Stobrawą. Był to czas bardzo intensywny za który chcemy dziękować Bogu, za obecność Księdza Biskupa wśród nas. Dziękujemy za tak ważny dar słowa dla umocnienia sióstr i braci w wierze. Za dar Sakramentów: Eucharystii i Namaszczenia Chorych. Za pokrzepienie serc i prawdziwie braterską wspólnotę. Z serc naszych wspólnot serdeczne Bóg zapłać!!!! I aż chce się powiedzieć do kolejnego zobaczenia Ojcze.
Pragnę wyrazić też moją ogromną wdzięczność wszystkim Wam Drodzy Parafianie za Waszą obecność i tak chętne włączenie się w te ważne wydarzenia na drodze naszej wiary. Dziękuję organistom: Pani Irenie i Panu Franciszkowi, za bogactwo muzyczne Liturgii. Dziękuję całej Służbie Ołtarza za tak chętne i radosne spotkania. Dziękuję Radom Parafialnym i Wszystkim Wam bracia i siostry. Niech serca umocnione wciąż płoną na chwałę Bożą. Bóg zapłać!!!!

Zobacz zdjęcia z wizytacji.