Zakończenie Misji Świętych

Wszystko kiedyś się kończy, nie inaczej było z naszymi Misjami Parafialnymi. Bezwątpienia był to czas bardzo owocny, czego pierwsze owoce były widoczne zarówno poprzez wiele spowiedzi i ilość osób przyjmujących Komunię Świętą. Na inne owoce z pewnością trzeba jeszcze poczekać. Dziękujemy serdecznie Ojcom Misjonarzom za ten piękny czas: ks. Piotrowi Grzegorzewicz i Ks. Piotrowi Szczygielskiemu. Zapewniamy, że będziemy o Was pamiętać w swoich modlitwach.
Zewnętrznym znakiem Misji Świętych jest Krzyż Misyjny. Może szczególnie w tym czasie przychodząc do Kościoła zatrzymajmy się na chwile przy nim oraz wspomnijmy postanowienia oraz przemyślenia, które zrodziły się w tym czasie rekolekcji.
W tym miejscu pragnę podziękować wszystkim Wam Drodzy Parafianie za tak liczne uczestnictwo w tym świętym czasie Misji. Serdecznie dziękuję Liturgicznej Służbie Ołtarza Dziećmarowa, Babic i Bernacic za wspieranie Ojców Misjonarzy i wzorową służbę. Dziękuję organistom Panu Franciszkowi i Pani Irenie za ubogacanie liturgii. Dziękuję serdecznie Rodzinom, które podjęły nas w tym czasie na obiadowym poczęstunku. Dziękuję za każde wsparcie i życzliwość. Serdeczne Bóg zapłać za każdą okazaną pomoc!
Bóg jest Miłością, miejmy odwagę żyć dla miłości,
Bóg jest miłością nie lękajmy się!!!!!!!!!!!!
Za ten czas Misji Parafialnych Bogu niech będą dzięki!

Zapraszamy do galerii zdjęć.