16. rocznica święceń kapłańskich

stula27 maja serdecznie zapraszam do wspólnoty modlitwy dziękczynnej w 16 rocznicę święceń kapłańskich mojego kursu. Msza Święta o godz. 18.00 w Dziećmarowie w parafii pw. Św. Michała Archanioła. Serdecznie zapraszam!!!

Kapłani wyświęceni 22.05.1999r.
Diecezja Gliwicka:
Ks. Przemysław Ablewicz - Katecheta i Kapelan MOW w Herbach
Ks. Jerzy Faszczewski – proboszcz parafii św. Wawrzyńca Zabrze Mikulczyce
Ks. Rafał Fiet – wikary parafii Chrystusa Króla w Gliwicach
Ks. Piotr Grzegorzewicz – Sędzia Sądu Biskupiego w Gliwicach
Ks. dr hab. Krystian Kałuża - adiunkt: Wydziału Teologicznego-Instytutu Teologii Fundamentalnej-Katedry Teologii Religii na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
Ks. Jacek Orszulak – proboszcz parafii Chrystusa Króla w Gliwicach
Diecezja Opolska:
Ks. Rafał Bałamucki – proboszcz parafii św. Michała Archanioła w Dziećmarowie i św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Babicach
Ks. Marek Biernat – proboszcz parafii św. Zygmunta i św. Jadwigi Śląskiej w Kędzierzynie-Koźlu
Ks. Ryszard Kościelny – proboszcz parafii Matki Boskiej Śnieżnej w Dąbrówce Dolnej