Zaproszenie na festyn

festyn rodzinnyW najbliższą niedzielę 21 czerwca 2015 o godzinie 16.00 zapraszam na coroczny Festyn Rodzinny!!! Zapraszamy wszystkie Rodziny, Każdego, Każdą z Was z osobna na niezwykły czas spotkania we wspólnej zabawie i pląsach!!! Nie zabraknie kiełbasek z grilla, odrobiny słodkości na osłodę życia i poprawę humoru, kawa na lepsze ciśnienie, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami oraz wiele innych atrakcji. Chcemy jak co roku uczcić rozpoczęcie wakacji, Dzień Dziecka, Dzień Matki, Dzień Ojca. W imieniu Sołtysa Dziećmarowa, Rady Sołeckiej i Rady Parafialnej, w imieniu Wolontariuszy zaangażowanych w to wydarzenie oraz moim imieniu.
WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW DZIEĆMAROWA SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!