Plenerowy Festyn Rodzinny 2015

Plenerowy Festyn Rodzinny „Bawmy się wesoło” w Dziećmarowie
Kolejny czas radosnego pląsania podczas Festynu Rodzinnego już za nami. Choć w tym roku pogoda nie była dla nas zbytnio łaskawa, mieliśmy znów okazję by wspólnie się spotkać. Na początku imprezy przywitał nas Pan Sołtys Dziećmarowa, który w swoim imieniu, imieniu Pani Radnej i wolontariuszy wyraził radość i wdzięczność, za to, że w codziennym zabieganiu znajdujemy czas na to, co jest ważne - spotkanie. Dla uczestników imprezy przygotowano mnóstwo gier, konkursów, zabaw, które były nagradzane wspaniałymi nagrodami. W przygotowanych konkursach zręcznościowych przez Panie: Edytę Jonek i Bernadetę Błasiak, brały udział dzieci wraz z rodzicami, a pozostali uczestnicy gorąco ich dopingowali. Zabawa była przednia, co było widać na roześmianych twa-rzach obecnych. W przerwie pomiędzy konkursami odbyła się pogadanka na temat profilaktyki uzależnień. Nie brakowało też innych atrakcji, jak przygotowana przez naszych strażaków, adresowana przede wszystkim do najmłodszych, prezentacja sprzętu będącego w posiadaniu naszej jednostki OSP oraz przejażdżka samochodem strażackim. Dzieci i nie tylko miały także możliwość, dzięki Panom Kubat i Maćko, skorzystania z przejażdżki konnej na siodle i w bryczce. Na festynie nie zabrakło oczywiści słodkiego poczęstunku oraz na zakończenie kiełbasek z grilla. Po tak mile i wesoło spędzonym czasie wszyscy z żalem rozeszli się do domów. Dziękujemy za dotację przyznaną przez Urząd Gminy Baborów, w ramach wspierania realizacji zadania publicznego dla mieszkańców Dziećmarowa i Sułkowa, która pomogła nam w przygotowaniu naszego Festynu Rodzinnego dla obu naszych Sołectw. Dziękujemy naszej OSP Dziećmarów, Radom Sołeckiej i Parafialnej oraz wszystkim wolontariuszom, którzy wsparli naszą imprezę.

Zobacz zdjęcia.