XV Dzień Papieski

dzien-papieski-201511 października 2015 roku obchodzić będziemy jubileuszowy XV Dzień Papieski.
Hasło Dnia Papieskiego jest w tym roku szczególne: Jan Paweł II – Patron Rodziny.
Podążając za nauczaniem Papieża – Polaka stawiamy na rodzinę.
Dzień Papieski przypada także w trakcie odbywającego się w Rzymie Synodu o Rodzinie. Bardzo ważna jest nasza modlitwa w intencjach trwającego Synodu.
Więcej na temat obchodów Dnia Papieskiego można przeczytać na stronie ekai.pl
Podczas tego dnia w Polsce zorganizowana jest zbiórka celem wsparcia uczących się dzieci i młodzieży z ubogich rodzin, aktualnie Fundacja wspiera 2500 z nich.