Sylwester noc

Jest taki jeden wieczór w roku, który kończy się o brzasku. I nie ważne zmęczenie, że nogi bolą, bo to czas pląsu i dobrej zabawy. Dzięki zaangażowaniu naszego stałego zespołu już po raz 6 zorganizowaliśmy niepowtarzalny wieczór sylwestrowy. Od pierwszych chwil parkiet aż kipiał od uderzenia obcasa. I idą w tan para za parą. Czy mogę prosić do tańca??? To pytanie zbyteczne, każde nogi aż rwą się na parkiet. Ledwo północ wybiła i już każdy pędzi by złożyć życzenia!!! Pierwsze to zdrowie „ile cię trzeba cenić ten tylko się dowie kto cię stracił…”. I zaraz szczęścia, pomyślnych wiatrów, by móc się znów spotkać za rok!!! Tego bez wątpienia sobie życzymy dziękując wszystkim obecnym za dobrą atmosferę i dobrą zabawę. Nie może też braknąć podziękowania i ukłonu w stronę tych bez których ten czas nie doczekał spełnienia, organizatorom Panu Sołtysowi, Radom Sołeckiej i Parafialnej, wszystkich wolontariuszom za organizację i poświęcony czas. Zespołowi REEDOX za atmosferę i dobrą zabawę.

Zobacz zdjęcia.