Kolejne Wielkie Dni za nami

Kolejne Wielkie Dni za nami. Jak zawsze były to dni, które ubogacały i mobilizowały do głębokiej refleksji na istotą życia, które zatopione w Bogu rodzi się ku wiecznośći. Znów znad Grobów Pańskich rozbrzmiewały słowa otuchy i nadziei  „NIE LĘKAJCIE SIĘ”.  Nie brakowało nam zapału i chęci by i w rozmodleniu się zatopić i podjąć działanie by w czasie świątecznym ubogacać nasze świątynie.  Budowanie Kaplic Ciemnicy i Grobu Pańskiego, Liturgie Wielkiego Tygodnia. Wspólne śpiewy. Te dni zawsze są dla mnie czasem niezwwykłym. Jak co roku pragnę z całego serdca złożyć podziękowanie Wszystkim za zaangażowanie, przygotowanie Uroczystości tych niezwykłych dni, uczestnictwo i wszelką życzliwość. Dziękuję Panu Organiście Franciszkowi, Liturgicznej Służbie Ołtarza Dziećmarowa, Babic, Bernacic, Rodzinom przygotowującym Świątynie, pocztom sztandarowym, Ochotniczej Straży Pożarnej Dziećmarowa. Serdeczna Bóg zapłać!!!

Zdjęcia w galerii zdjęć.