Koncert Uwielbienia

W trosce o młode pokolenie!

Koncert Uwielbienia w Boże Ciało w Opolu (23 czerwca, godz. 19.30) można nazwać wielkim spotkaniem modlitewnym, pełnym pięknej muzyki i śpiewu!
Muzyka i śpiew są czymś, co pomaga w uwielbieniu Boga, od którego wszystko pochodzi, i dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Zapraszamy na to spotkanie wszystkich, którym leży na sercu młode pokolenie. Chciejmy w ten szczególny wieczór spotkać się wspólnie w Opolu, na dawnym ZWM-ie, w pobliżu kościoła Przemienienia Pańskiego, aby Panu Bogu zawierzać dzieci i młodzież. Spotkanie dzieci, młodzieży i dorosłych będzie okazją, aby zobaczyć jak dobry jest Bóg, a także to, że nikt nie jest sam. Tak wielka wspólnota osób, przybywających na ten koncert z różnych zakątków naszej diecezji, będzie dla nas umocnieniem wiary i okazją do wspólnego świętowania obecności Boga pośród nas!
Przed rokiem, w uroczystość Bożego Ciała, w wielu parafiach naszej diecezji powstały tzw. Ogniska Modlitwy za Młode Pokolenie (konkretnego dnia tygodnia, o konkretnej godzinie, ludzie modlą się za dzieci i młodzież; np. w czwartki, przed wieczorną Mszą odmawiana jest modlitwa różańcowa w tej intencji). Ogniska te są owocem zeszłorocznego Koncertu Uwielbienia! Mamy nadzieję, że również tegoroczny koncert przyniesie dobre owoce!
Jeśli Pasterz diecezji, ks. bp Andrzej Czaja zaprasza, to nie może nas zabraknąć! Spotkajmy się w uroczystość Bożego Ciała w Opolu, na wspólnej modlitwie za dzieci i młodzież. Początek koncertu o godz. 19.30!
Organizatorami koncertu są:
DA Resurrexit w Opolu, Odnowa w Duchu Świętym diecezji opolskiej, Radio Plus Opole.