Po festynie

Festyn, Festyn…

No tak wszystko co dobre szybko się kończy. Ale nie ma co rozpaczać!!! Za rok znów się spotkamy. Mam nadzieję tylko, że wszyscy świetnie się bawili. W tym miejscu chciałby serdecznie podziękować Wszystkim zaangażowanym w to niezwykłe dzieło. Dziękuję bardzo serdecznie sponsorom, szczególnie firmie: ALSAL pana Wojciecha Hudyki z Krakowa, Mieszko z Raciborza, zakładowi Rzeźniczo-Wędliniarskiemu p. Nasieniaka z Kietrza, hurtowni spożywczej "Prassol" z Głubczyc, hurtowni p. Jacka Naróg "Goran Bis" z Głubczyc, p. Janowi Kubat za atrakcje konne oraz Wszystkim indywidualnym darczyńcom. To dzięki Wam można zobaczyć ten najcenniejszy dar, UŚMIECH DZIECKA. Dziękuję Wszystkim wolontariuszom i Wszystkim Ludziom Dobrych Serc, dziękuję OSP Dziećmarów. Mam nadzieję, że nie zabraknie Was w następnych wydarzeniach, które są tak ważne w tym naszym codziennym zabieganiu.

WSZYSTKIM ZA WSZELKIE DOBRO Z CAŁEGO SERCA SERDECZNE BÓG ZAPŁAĆ W IMIENIU ORGANIZATORÓW: SOŁTYSÓW DZIEĆMAROWA I SUŁKOWA, RAD SOŁECKICH I PARAFIALNYCH A TAKŻE W MOIM.

A wszystkim zainteresowanym do zobaczenia za rok. Mam nadzieję, że tych kilka fotografii pokaże naszą radość i wdzięczność. Zapraszam do galerii zdjęć.