Życie wieczne

Czas listopadowy to chwile refleksji nad życiem i przemijaniem. Odwiedzamy groby naszych bliskich, wspominamy i nie jedna łza zakręci się w oku. I znów jak bumerang powracają słowa otuchy i nadziei, które daj nam sam Chrystus: Nie lękajcie się to Ja jestem, Jam Zmartwychwstanie i Życie... A najlepszym dowodem tego jest pusty grób. Nie ma Go tutaj! Stając nad grobami bliskich otwórzmy oczy naszej wiary by nie lęk był naszym przewodnikiem, a pokój i nadzieja, bo w domu mego Ojca jest mieszkań wiele, idę przecież przygotować wam miejsce.
Zdjęcia w galerii zdjęć - zobacz